Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kézbesít a...

Mennyi idő alatt kézbesít a Posta Budapesten belül egy normál és mennyi idő alatt egy ajánlott levelet, illetve árban milyen különbség van a kettő között? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Ma délután adnám fel a levelet.
2013. máj. 28. 11:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Elsőbbségit akartam ìrni! Szóval a lényeg, hogy hamarabb kapja meg, nem pedig hogy legyen a feladásról bizonylatom. Köszönöm.
2013. máj. 28. 11:56
 2/3 klopusz ***** válasza:

Szia!

Az ajánlott levél úgynevezett könyvelt küldemény. Előnye, hogy az feladóvevény alapján az esetlegesen elkallódott levelet vissza lehet nyomozni. Feladási díja kb. 200 forint, kézbesítési ideje általában 3-4 munkanap.

Elsőbbségi levél díja 30 forint, egy nap alatt odaér a címzetthez. (Múltkor délután 5 körül adtam fel levelet, ami másnapra már megérkezett a címzetthez.)

Ha "csak" gyorsat akarsz, az elsőbbségit ajánlom, de fontos iratoknál mindenképpen az ajánlottat.


Remélem, segítettem.

2013. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ára a tömegétől függ. Országon belül az elsőbbségi másnapi kézbesítést jelent. Nyilván városon belül is. Az viszont közel sem biztos, hogy simán küldve másnap odaér, mert elvihetik a Budaörsre a logisztikai központba )tudom, hülyén hangzik) Szóval küldd elsőbbségivel ami néhány 10 forint felárat jelent. Én nem spórolnék ezen. Persze csak ha fontos, hogy másnapra odaérjen.
2013. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!