Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bolhák ellen Insectide vagy...

Bolhák ellen Insectide vagy BioKill?

Figyelt kérdés
Sürgősen szükségem lenne valamilyen bolhairtó szerre, a macska hozta be a lakásba. Később őt elajándékoztuk, de a bolhák sajnos maradtak, féltjük az 1 éves kislányunkat, bár szerencsére eddig csak engem csíptek meg. Több is van sajnos, próbáltam már sok mindent, alaposan fertőtlenítettem, kiporszívóztam, de semmi. Gyors, és biztos módszer kellene, amivel végleg eltüntethetem a kis undorító dögöket. Az insectideről azt olvastam, tele van rákkeltő anyaggal, és egyáltalán nem biztonságos, de hatásos. A BioKillről viszont úgy tudom, teljesen bio, de nem nagyon bízok az ilyen dolgok hatékonyságában...

#bolha #Biokill #insectide
2013. máj. 28. 19:39
 1/1 anonim válasza:
én az Insecticide 2000-t javasolnám. Ha a bolhák eltűntek, a lakásból, már nem kell használni.
2014. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!