Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Farmerama játékba szomszédokat...

Farmerama játékba szomszédokat keresek. Valaki?

Figyelt kérdés
új szomszédokat keresek, több farmom is van ha valakinek több szomszéd kell akkor felveszem azokra is

2013. máj. 28. 21:08
 1/6 anonim válasza:
én leszek,ha még van hely. próbálj meg meghívni.répapásztor néven vagyok ott.Esetleg küldhetnél nekem tehéntej,v virágdrót fát az akció ideje alatt.
2013. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :) nem tudom hogy kell küldeni, de megpróbálom:D eddig csak simán ajándékokat küldtem:) sokáig nem játszottam, nemrég kezdtem el újra és hát elég sok minden megváltozott:D
2013. máj. 30. 11:02
 3/6 anonim válasza:
oké köszi. te milyen névvel vagy a farmon? most igazoltam vissza 2 új meghívást. amúgy bal oldalon az órára kattintasz,és ott mutatja az aktuális akciókat.
2013. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocsi,én vagyok a vak!!felvettelek szomszédnak,ott is faragod21 vagy,most vettem észre. :)
2013. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A másik szomszéd is én vagyok:) rendben megnézem többit farmon üziben:)
2013. máj. 30. 15:59
 6/6 anonim válasza:

zsanika-manóka a nevem

engem is pliz

2016. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!