Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy volt valaki akibe szerelmes voltam,sose nyomultam rá.Egyszer hívjuk XY-nek,XY elmondta a srácnak,a srác annyit mondott rá hogy észrevette,meg hogy hamar elfog múlni.Kiderült utólag hogy kb 1 hónapja mondták el neki,de azalatt az 1 hónap alatt mégis jól elvolt velem,mintha semmi nem történt volna.Utána meg mondták neki hogy már amúgy elmúlt nálam meg minden(ezt is utólag tudtam meg).Ezekután utána nem írt vissza,meg semmi,kb levegőnek néz.De azt nem értem benne hogy mikor megtudta hogy mi van még szóba álltunk neten is,meg jól elvoltunk élőben is,és csak akkor kezdett levegőnek nézni,nem beszélni velem,mikor megtudta hogy elmúlt...Miért lehet? Mert logikus inkább az lenne ha akkor nem állna szóba velem mikor kiderült hogy szeretem,nem?

2013. máj. 29. 02:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod a férfibüszkeség már csak ilyen. :) Amíg tetszett neked, addig imponált neki ez a helyzet. Most, hogy már nem érzel úgy iránta elképzelhető, hogy rossz néven vette.
2013. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!