Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történelemből azt mondta a...

Történelemből azt mondta a Tanár hogy írjak egy le a Hitler élettét mikor született hol született, miért kezdett el háborúzni, mit tanult hol élt meg ilyeneket valaki?

Figyelt kérdés
kérem szépen aki tud erről sok információt az írja már le nekem nagyon köszönöm szépen nem akarok ctrl +c ctrl +v csinálni wikipédiáról, és meg is kell tanulnom meg powerpointerbe beírni, lehet azt hiszitek hogy lústa vagyok de sok dologból kell csinálnom ''bemutatót'' köszönöm!

2013. máj. 29. 15:24
 1/8 DeAnn ***** válasza:
2013. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Adolf Hitler : Született 1943 Záhony, anyja zsidó asszony, apja lakatos. Csak az első osztályt végezte el a Záhonyi általános iskolában utána katonának állt. Hetedikes korára a román hadsereg élére állt 2x többit lusta vagyok leírni fejből írd be google-ba.
2013. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 legion ***** válasza:
Te külföldi vagy igaz?A helyesírásodból ítélve...
2013. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második hogy bírt volna 1943-ban születni? Amikor 1945-ben már halott volt?1889. április 20-án született
2013. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 legion ***** válasza:
Aztamindenit,milyen igaz!Még szerencse,hogy ezt megírtad,mert nem tudtuk!
2013. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adolf Hitler: Született 1889. április 20-án Ausztriában Braunau am Inn városában.(mellesleg hozzátenném hogy papírokkal nem bizonyították hogy Hitler zsidó volt). Általános iskolában jó tanuló volt csak mikor apja átíratta egy másik iskolába, akkor megbukott 11 évesen. Aztán rossz tanuló volt és a középiskolából is eltanácsolták. Felvételizett a bécsi Művészi Akadémiára ahova nem vették fel.
2013. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy kijavítottam a baromságot! Elég vicces lett volna ha ezeket mondta volna a töri tanárjának. Kicsit sem röhögte volna ki...
2013. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 legion ***** válasza:
41%
Nem kellett volna.Aki annyira hülye,hogy ezt elhiszi,megérdemelné.Egyébként pedig nem tanítják meg írni a gyerekeket alsóban?Vagy már nem lehet buktatni?Mert látod,nyelvújítás történt,vagy csak tényleg külföldi a kérdező...
2013. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!