Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telenor szervízben másik...

Telenor szervízben másik telefont adtak vissza az eredeti helyett, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy 50000 Ft értékben vásárolt okostelefont leadtam szervízbe, majd amikor kész lett, átvettem, meg is kaptam róla a papírt. Eltelt 3 hónap, a telefon megint rossz lett, és visszavittem ugyanoda garis javításra, de ott kiderült, hogy nem egyezik az IMEI száma az eredeti telefonoméval, és az általam elvitt eredeti garancialevéllel és ezért közölték, hogy így nem tudják átvenni javításra. Totál meglepődtem ezen és elég durván kibuktam. Én végig abban a hitben voltam, hogy az első szerviznél a saját telómat kaptam vissza, de ezek szerint nem. Holnap megyek vissza és kiverem a balhét. Mik az esélyeim szerintetek? Hogy bizonyítsam be, hogy anno nem a jó telefont adták vissza? Természetesen ua típus, de az IMEI száma más.

2013. máj. 30. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de 2 oldalról nézhetjük:

1. Aláírtad, hogy átvetted javítás után és a Te készüléked kaptad vissza.

2. Mi okod lenne rá, hogy így csalj?

Eléggé dilemma.

2013. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem cseréltek benne főpanelt? emiatt kaphatott új imeit! de ezt a telenorban meg tudják mondani!
2013. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap bevittük, és elég készségesek voltak ahhoz képest, mint amire számítottam, azt mondták hogy panelcsere lehetett, de ez persze nincs feltüntetve a munkalapon amit anno adtak, csak annyi szerepel, hogy "javítás". A szervizt fogják hétfőn felhívni, hogy mi történt valójában.

Reméljük így lesz, hogy panelcsere történt, és akkor nem lesz gond. Köszönöm a válaszaitokat! :)

2013. jún. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!