Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt akkarom megkérdezni hogy...

Azt akkarom megkérdezni hogy aki jártas a témában vettem egy csomag testosteron depot ez 5 ampula ez meg fog látszani?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

tesztoszteront?:D

hát ha keményen dolgozol, akkor meg fog

de munka nélkül is el fognak sorvadni a heréid, ezt megmondom:D

2013. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 kurátol nem fog ;)
2013. máj. 31. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Sugok, a tesztoszteron termeles az, amit nem tud a szervezet visszakapcsolni, vagyis ha egyszer leall, nem fog menni.... marpedig mivel kivulrol kuldod be, azt fogja erezni, hogy van, ezert leall a termelessel


Vegyel inkabb osztrogent, annak a termelese ujraindul:D

2013. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor 1 kurátol semmi ?

amugy danabolt akkarok venni

azt mivel tudom kombinálni ?

2013. jún. 2. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

egy kúrától semmi?

nem tudom pontosan mit értesz semmi alatt, a lényeg, hogy akár egy kúrától is végleg megállhat az ivarműködésed


fekvőtámasszal tudod kombinálni:D sőt.. helyettesíteni is.. lenyomsz minden nap 50 fekvőt, és garantálom, hogy pár hónapon belül gyönyörű izmaid lesznek! és még csak mérgezned sem kellett hozzá magadat, és nem is úgy fogsz kinézni, mint egy túladagolt bika..

2013. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!