Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most rakom a jogosítványt és...

Most rakom a jogosítványt és cikis dolog történt velem! Adnátok tanácsokat? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Menstruálok! Sajnos átáztam ma vezetés közben, annyira nem volt vészes.. de az ülésen meglátszott.. biztosan észrevette az oktató, holnap is megyek vezetni és mivan akkor ha megkérdezi?! ötlet hogyan tudnék ebből kijönni? talán játszam el az idegeset h otthon vettem észre h beleültem valamibe és kikellett dobnom mert nem lehet kimosni? vagy mit?!?! segítsetek légyszíves:S:)))

2013. máj. 30. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert tampont/betétet használni nem szokásod, vagy mi? Amúgy nem fogja megkérdezni.
2013. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan nem fog rákérdezni, hacsak nem frissen került ide a Holdról, pontosan tudja, hogy mitől lesz véres az ülés, ha egy lány ült rajta. Már csak tapintatból sem fogja említeni.
2013. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az oktató, másnap egy doboz extra tamponnal várnálak.
2013. máj. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de igen használok.. csak szerintem 1évben egyszer mindenkivel előfordul ilyen...
2013. máj. 31. 07:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Megkérdezhetem így utólag ,hogy mit mondott?


Szerintem előfordulhat ilyen bármelyik nővel...

2013. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg sem említette.

De a biztonság kedvéért elvittem magammal egy barátnőmet, imádkoztam h ne égessen le előtte:D a lánynak máár elmeséltem, szoval tisztában volt a helyzettel.

2013. aug. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!