Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az milyen, hogy egy 26 éves...

Az milyen, hogy egy 26 éves pasi az anyjával lakik, még sosem költözött el és nem is dolgozott?

Figyelt kérdés

#munka #pasi #265 éves
2013. jún. 1. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neki jó, akkor ki vagyok én, hogy elítéljem? Arról nem is beszélve, hogy te ki vagy.
2013. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 23 éves lány vagyok,18 éves korom óta dolgozom,és 18 évesen elis költöztem otthonról,szerintem gáz,ha egy pasi 26 éves létére az anyja nyakán van,és nem dolgozott még sosem,és arra vár,hogy én költöztessem el.
2013. jún. 1. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Ja értem, a te pasijelöltedről van szó. Ha neked a klasszikus ambiciózus pasikép van a fejedben, akkor ne járj vele. Ha szeretsz valakit, akkor nem akarod megváltoztatni. Ugyanis a szeretet jelentése: teljes elfogadás.
2013. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár hete te már bedobtad ugyan ezt a témát:) Nem értem mit rugózol ezen még mindig, dobd ki és kész! Láthatóan téged ez jobban zavar annál amit szerinted egy normális kapcsolat tolerálni tud. ( amúgy ebben igazad van )
2013. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!