Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy heteró srác...

Szerintetek egy heteró srác teljességgel rávehetetlen egy homoszexuális aktusra vagy mindenkiben van némi kíváncsiság?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán van az a kór amikór még nem tudja eldönteni az ember, hogy hova tartozik, de nem tom. Én heteró fiú vagyok amióta csak az eszemet tudom és semmiképp sem érintkeznék fiúkkal.
2013. jún. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem mindenkiben van kíváncsiság, és kellő mesterkedéssel rávehető. De nem biztos, hogy tetszeni fog neki! 19/L/bi
2013. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tök homokos srác kezdeményez akkor tuti hogy nem. Inkább transzvesztita beállítottságúnak kellene lennie bugyiban vagy valami...annak aki kezdeményez. Csupán magamból indulok ki, tizen évesen kíváncsi voltam milyen lehet a popsiszex, bár soha sem volt meleg kapcsolatom és heteró vagyok. Később illetve mára a feleségemmel kényeztetjük így egymást.
2013. jún. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akiben van ilyen irányú kiváncsiság az nem heteró.

A Kinsey skála 1es fokán áll.

2013. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze.

ez mondjuk közösségtől is meg neveltetéstől is meg sok mindentől függ, de inkább úgy igaz az elmélet h kevés olyan heteró srác van aki pontosan a saját neme iránti kíváncsiság miatt soha semmilyen kalandba nem ment bele fiúval ...

Tudom, nagy tabu, ilyen "rémséget" még csak feltételezni se lehet, na de így működik a világ.

2013. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!