Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Június 18-án megyek beíratkozá...

Június 18-án megyek beíratkozásra a középiskolába. Egy egészségügyi gimnáziumba. Ilyenkor mi a szokás?

Figyelt kérdés

Tudtok Segíteni?? Nem tudom hogy mibe menjek a beíratkozásra| nem tudom ilyenkor mi a szokás.. !://

Utcai ruhába?(fehér converse,hosszú/rövid/cső/short/ farmer kockás ing, kis szegecses kabát...)

Ünneplő?( fehér ing, fekete szoknya, fekete magassarkú)

Egybe? (fehér ing,short,sarú/wans/converse...)

15/L



2013. jún. 2. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Beiratkozásra biztos, hogy nem kell ünneplő.. legalábbis amikor még én iratkoztam be nem kellett.
2013. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kockás ing meg teszi?:)) Már nagyon izgulok a következő iskola miatt,és így mindent túl eszmélek..
2013. jún. 2. 12:27
 3/3 anonim válasza:
egy beiratkozásnál nincs semmi..amikor én voltam annyi volt hogy bementem ki volt írva melyik terembe van a beiratkozás és odamentem ott volt 2 tanár oszt jó napot semmi különös nem volt..csak pappírokat kelte vinni meg zsét a biztosításhoz..még a leendő osztálytársakkal se találkoztam csak 1-el...
2013. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!