Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sorsot, sorsszerűséget...

A sorsot, sorsszerűséget hogyan definiálnátok? Hisztek benne? és a karmikus kapcsolat?

Figyelt kérdés

Valóban igaz lenne, hogy pl. nem véletlen kivel kötjük össze az életünket vagy éppen ki a párunk? Jó vannak rossz döntések is :S párkapcsolat terén.

Nemet és kort is kérek :)

Köszi!!


2009. okt. 7. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
sors..sorszeruseg..mondhatni h hiszek benne..miert ne? a mostani baratomat egyszer egy buszon lattam meg...hat meg kozepsulis voltam es akkor hulyeskedtem a baratnommel h jajjj ez az en pasim..s jaj de edi..meg ilyen aprosagok...de az a lenyeg h ra egy evre osszehozott a sors bennunket es azota is egyutt vagyunk, mar 7 eve, es nagyon boldog vagyunk a mai napig..es szerintem nem volt veletlen a tali:D 23/L
2009. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!