Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lottóznak az emberek?

Miért lottóznak az emberek?

Figyelt kérdés
Nagy az Isten állatkertje...
2013. jún. 2. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a mondás nem illik ide, de mindegy. Te csak ki akartad fejezni megvetésedet.
2013. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért neveznek egyesek állatnak másokat a hobbijuk miatt? Tán ők is állatok?
2013. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon sok pénzt lehet vele nyerni!!! Azonban sajnos nagyon kicsi a esélye a nyerésnek. Hiába tudnak róla az emberek, mégis megpróbálkoznak vele és izgatottan reménykedve várják, hogy talán sikerül. Ennyi!...


Vannak akik egész életükben dolgoztak és még fognak is. Ők optimista módon képesek minden alkalommal szerencsét próbálni azt remélve, hogy megszűnhet örökös robotolásuk és hajlandóak félre tenni a tényeket. Minden alkalommal örömmel képzelik el biztonságos gond és fájdalom nélküli gazdag életüket. Ez a remény ami hajtja őket!


Lehet kicsit túlzok, de a lényeg érthető!

2013. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az "ugysem en nyerem meg, elvegre nagy szamok vannak" kb olyan felfogas, mint a "csak massal tortennek balesetek, velem nem"... ugyanannyi az eselye a lotton mindenkinek, teljesen veletlen muve

Es az ugynevezett szerencset erdemes megkiserteni, mert azert jo dolgok lehetnek belole:)


Masreszrol hogy hany boldog lottonyertes van, arrol alig szol a fama... sokan egorulneka penztol, es elbszak az eletuket, de altalaban ok sosem voltak tul megfontoltak.. ilyen esetben nem szabad lazara engedni a gatyat, dolgozni kell tovabb, elni kell tovabb.... csak epp belefer egy jobb auto meg egy thaifoldi nyaralas:)


Szoval lottozni nem hulyeseg... mar ha az ember megengedheti maganak azt a kis havi kiadast... akinek kenyerre sem telik, az logikusan ne lotozzon

2013. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eh, lett par hibam, bocsi erte
2013. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remény miatt. Más cigit vesz a pénzén én meg hetente 1x játszok 350Ft-ért. A bagótól ő meg fog dögleni és beteg lesz, én meg max elvesztem azt a 350Ft-t, de megvolt az izgalom a hétvégén hogy nyerek 35 avagy 350 milliót.


"Nagy az Isten állatkertje..." Ez inkább a bagósokra igaz. Végül is ki az a hülye ki tudatosan mérgezi magát, és ezért még pénzt is ad rendszeresen??

2013. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ezen a héten 50e-tettem fel ha nem telitalálat hétfőtől már nem írok....
2013. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!