Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt megoldani?...

Hogy tudnám ezt megoldani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, ofim szólt, hogy lenne egy bicikli-ügyességi verseny. Én minden nap biciklivel járok suliba, gondolom azért szólt nekem. Nekem pedig semmi kedvem sincsen menni, de nem akartam nemet mondani, mivel volt már egyszer egy másik tanárral hasonló eset, hogy nemet mondtam, és akkor nagyon elkezdett pikkelni rám (más kérdés, hogy már megbeszéltük) Na szóval igent mondtam, de kiderült, hogy ez azon a napon lenne, amikor a suliba fordított nap van. És én nagyon szeretnék ott lenni a fordított napon, azok nagyon jók szoktak lenni. És mivel én vagyok Diák-vezető a suliba, lehet, hogy kötelező is ott lennem, de én még csak 7.-es vagyok, és mindig a 8.-osok szoktak lenni a tanárok. Na szóval hogy mondjam meg az ofimnak, hogy nem szeretnék ott lenni? Azt se akarom, hogy pikkeljen rám, hiszen idén mindenből megvan az 5-ös, kivétel a tesi, amit ő tanít. Gondolkodtam mindenen, rossz a bicikli, megfázás, ballagási próba (mert szerepelek a műsorba), de nem állt még össze teljesen. Na szóval tudnátok ötletet adni? A válaszokat előre is köszönöm.

14/F



2013. jún. 2. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy nem mész4 mit kell ezen agyalni. Épp ideje elkezdeni a "nem" szót gyakorolni, mert a későbbiekben meg fogsz őrülni.
2013. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fordított napon nagyon szeretnél ott lenni, ha nem baj, inkább arra mennél. (gondoltam, h mondanád, hogy kicsit jobban érdekelne, de azt lehet inkább mégse kéne.) Én nemtom, csak ötlet. Ha jófej ofőd, akkor meg fogja érteni.
2013. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!