Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja van az osztálytársamnak?

Mi baja van az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Amikor hazamentünk az osztálytársam megfogta a táskámat és teljes erőből visszarántott.Én is megcsináltam vele ugyanezt.Utána egy idegbeteg majom lett belőle:azt mondta rám hogy egy síkhülye b*zi vagyok. Utána mondtam neki hogy inkább ő az.Aztán mondta hogy nem igaz,hogy nem bírok elviselni semmit,és hogy idegbajos vagyok.De nem lettem egy pszichopata amikor visszaadtam neki a rángatást hanem ő!Miután mondta hogy hülye vagyok.De már tegnap is veszekedtünk egymással:elmentem vele bicajozni,odamentünk az egyik lányosztálytársamhoz. Én hoztam magammal vizet,aminek ki volt lyukasztva a kupakja.Egyszer elvette tőlem az az osztálytársam akiről eddig írtam.És lelocsolt minket a vízzel.Én,miután elvettem tőle lelocsoltam.Mondta hogy majd valamikor visszakapom.De minek,ha ő kezdte? Úgy 20 perc múlva indultam haza és füvet dobott a hajamba.Visszadobtam a hajába én is. És ezt is vissza akarja adni. :/ Most komolyan,normális az uncsitesóm?:SSS 11/L ő 11/F

2013. jún. 3. 17:17
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne is szolj hozza csinalj ugy mintha eszre sem venned ha kihiv vagy akar mondani valamit menj el monnd h dolgod van, verd meg vagy szolj szuleinek h nyugtassak le, tenyleg egy nagy h*lye
2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!