Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom az átkot levenni...

Hogy tudom az átkot levenni magamról?

Figyelt kérdés
Nem a vicc rovat, komolyan kérdezem, hogyan kell? Tudja valaki?
2009. okt. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy hivatásos wiccát

[link]

2009. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szórj sót dávidcsillag alakban aztán álj a közepére tegyél a csillag éleire gyertyákat és öntd le magad vízzel
2009. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Az nem dávidcsillag te diló hanem pentagram XD

Amúgy meg elég tré h ilyenekben hiszel. Azért fertőzi meg az elmédet mert hiszel benne. Definiáld nekem tudományosan fizikai valójában az átkot. Úgysem fog menni. placebo az egész. Az agyad hiteti el veled. Ez olyan mint amikor csapvizet adtak el sok hülye hiszékeny embernek mondván h csodavíz meg szűz Mária könnye meg ilyen baromságok és néhányan tényleg meg is gyógyultak. Placebo. Az agy irányítja a tested. Ha hiszel az átokban akkor valóban létezik is. De ha kicsit racionálisabban néznéd a dolgokat nem görcsölnél ilyeneken és rájönnél h csak az elméd játszik veled. Sok ember ebből él meg h a sok hülye hiszékeny emberrel ilyen baromságokat lehet elhitetni.

2009. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!