Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Opel Astra F és és 3-as...

Opel Astra F és és 3-as golfban ugyanolyan motor van?

Figyelt kérdés
Az érdekelne elsősorban, hogy az Astrákban ugyanaz a motor van mint a Golfokban? 1.4 benzinesekről van szó. Az alakjuk is hasonlít illetve az el rendezés.

2013. jún. 4. 21:38
 1/3 nagy gyuri válasza:
Lehet hogy hasonlóan van az el rendezése, de sokkal más minden,még azonos típusú autónál is más rá nézésre úgyanolyan a motor,pl astra si-astra xn1.4Mind kettöt 1.4 motoral szerelték de nagyobbal is meg találhatóak de mégis más az SI 94 lovas azt hiszem a sima mint az enyém is 60,és itt már pl a hengerfej már nem igen passzol ha csak nem gyalultatják de az már macera.De a kerdésedre a válasz teljesen más a két autó.
2013. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszodat!

A teljesítménye, gyorsulás, végsebessége is másabb akkor gondolom, nem? Az az igazság, hogy mentem múltkor egy astrával 1.4 (60LE) és én 3-as golfot akarok venni ami szintén 1.4 60LE, és csak érdekelt, hogy esetleg van e közük egymáshoz, mármint gyorsulás, sebesség szinten.

2013. jún. 20. 11:59
 3/3 nagy gyuri válasza:
Nem tudom a 3 as golf mennyit megy hogy gyorsul,astrával 170 mentem egyszer,gyorsulás hát nem egy verseny autó azért megy lehetne 75 lovas,de nekem meg felel,ezekel a 8 szelepes motorokal szinte el pusztitatlanok az opelek.Biztosan a golfok is jók nem hiába van ennyi az útakon,ha neked az tetszik vedd meg bátran,szerintem mind kettö jó választás.Én nem bántam meg hogy opelt választotam,olyan nagy külömbség nincs teljesitményben,menettulajdonságban a két autó közt szerintem.
2013. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!