Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az, ha valakiről...

Milyen az, ha valakiről "lerí", hogy rocker?

Figyelt kérdés
mondta egyik haverom, de nem igazán értem. Én is rocker vagyok, de nem rí le rólam :P. vagy na. Nem értem

2013. jún. 4. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki rockeresen öltözködik, és hosszú a haja.
2013. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A zenei ízlést (hovatartozást) az öltözködéssel lehet kifejezni.
2013. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SimkoL ***** válasza:
100%

Nem inkább így :


A zenei ízlést (hovatartozást) az öltözködéssel is ki lehet fejezni.

2013. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, valóban! Kösz, a korrekcióért!
2013. jún. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SimkoL ***** válasza:

Akkro szerintetek rólam mi ri' le ?


[link]


(Nem a fehér pólós vagyok :)

2013. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amikor mondta hogy lerí, az öltözködésre gondolt. Hiszen attól hogy ránéz egy emberre nem tudhatja hogy milyen zenét hallgat, pl. van olyan ismerősöm aki rockot hallgat, rockerként gondolkodik de közben cuki kis virágos szoknyákban jár, meg hasonlókban (de nem úgy mint a tipikus agyonszolizott dívák brr, hanem ízlésesen öltözködik) Viszont ha meglátsz egy szegecses övvel, láncokkal, szegecses karkötőkben, egy hosszú hajú fazont, szerintem senki nem azt gondolja hogy na, ez biztos egy diszkópatkány, hanem hogy ez biztos egy rocker.

#5: 'Nem a fehér pólós vagyok' hát ez nagy volt :D. Tényleg nem sértésből mondom de ezen a képen kicsit hajléktalan benyomást keltesz. Talán azért van mert a ruháid nem látszanak, meg olyan kialvatlan fejed van. Ez volt a külsőség. Nem ismerlek, de be merném tippelni hogy jófej vagy. Meg hogy rocker.

2013. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak az öltözködés, hanem a rockerekre jellemző a hosszú (ápolatlan) arcszőrzet és a haj is kifejezheti a zenei ízlésüket. A ,,diszkópatkány"-okra egyáltalán nem jellemző ez.
2013. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak öltözködésből szerintem, volt olyan, hogy melós cuccban voltam, mégis valahogy kiszimatolhatta :D a "munkatársam", hogy rocker vagyok. (és jelzem, hogy nem vagyok ffi ill. sem piercing, tetoválás, festett haj vagy smink nem volt:DDD)
2013. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!