Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? Elköltöz...

Szerintetek jó ötlet? Elköltözzek 16 évesen?

Figyelt kérdés
Most Angliában élek, de 16 évesen már lenne lehetőségem elköltözni Los Angelesbe. Egy kicsit bezárva érzem itt magam, vagyis inkább sok olyan dolog van, amiben szívesebben döntenék egyedül. Az anyukám azt mondja, ne csináljam, mert meg fogom bánni, ti mit gondoltok?
2009. okt. 7. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem... szülők nélkül költöznél Los Angelesbe? Életed legnagyobb baklövése lenne. Persze hogy megbánnád... gondold csak végig. Először biztosan jó buli lenne, talán 2-3 hétig, aztán rájönnél hogy igenis gyerek vagy még akinek szüksége van a szüleire. Na meg nekik is nagyon hiányoznál. Persze ha nem vagy velük jóban az már más ügy.
2009. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát. azért mit mondjak? Los Angeles eléggé... durva hely. egyedül lennél ott? tök egyedül? se apa se anya se senki? tesó? unitesó? keresztszülők? valaki? senki? amúgy szerintem Amerikában (pláne Los Angelesben) sok veszély leselkedhet rád. megerőszakolnak,megvernek,megkéselnek. bármi történhet veled! szerintem 18 éves korodig ne repülj ki a fészekből! amúgy ha egyedül akarsz dönteni miért kérded meg?
2009. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az, hogy sok mindenben egyedül dönteni, nem azt jelenti, hogy MINDENBEN. Persze értem, mit akarsz ezzel mondani... Egyébként, nem is úgy gondoltam, hogy teljesen egyedül, hanem biztos keresnék valakit, akivel tudnék közösen bérelni egy lakást.
2009. okt. 8. 00:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem,hogy 16 évesen mit csinálnál L.A-ban? Valakivel közösen bérelnél egy lakást?Ezt nem gondoltad át,mert

1. miből?(Nem olcsó,és hidd el Amerikában sincs kolbászból a kerítés)

2.Milyen munkád lenne?(16 évesen mégha tudsz jól angolul kommunikálni,nincs semmi tapasztalatod,nem beszélve az igen magas munkanélküliségről)

3.Szerinted ki költözne össze egy 16 évessel?

(nem hiszem,hogy sok 16 éves gondolja,hogy ezt megteszi amit te akarsz,az idősebbeknek akik felnőttek azok nem fognak veled össze költözni,mert nem vagy biztos pont)

Félre ne érts evvel nem azt akarom mondani,hogy rossz ember vagy,vagy nem vagy megbízható..Hanem azt,hogy ha valaki lakást bérel más emberrel együtt azt azért teszi,mert csak így tudja fizetni a lakbért meg ami evvel jár..16 évesen másképp gondolkodunk mint 25-30 évesen.16 évesen ha valami nem úgy működik ahogy szeretnénk akkor sincs gond legfeljebb otthagyom az egészet és haza jövök..Ezt egy olyan ember akinek nagyobb a tét nem engedheti meg magának,és azt sem,hogy olyan helyzetbe kerüljön,hogy egyik nap egyedül marad a lakásban...

Hidd el,nem olyan könnyű új életet kezdeni,ha nincs rokon vagy egy igazi jó barát..Tudom,a saját bőrömön tapasztalom..

Nem kell megfogadni a tanácsomat,de azért elmondom.Várj még pár évet,és addig is tanulj valami hasznos szakmát amivel később érvényesülhetsz...

2009. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Meggondolom, azt hiszem igazad van. Angolul tudok, mert Angliában élek már jópár éve. Akkor majd igyekszem, aztán meglátom késöbb. Elvileg az lenne, hogy családdal mennék, csak ez még nem biztos, ezért gondoltam másik megoldásra.

2009. okt. 8. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
en is angliaban elek, 18 vagyok, es szerintem ez a vilag legjobb helye, es egyebkent itt angliaban sokkal jobbak az eselyeid az elkoltozesre, mint amerikaban
2009. okt. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem várj vele pár évet. A szülők csak segíteni, és jó útra akarnak terelni, és ezért döntenek néha helyetted. Sokkal nagyobb az élettapasztalatuk.

Nekem is már kicsit elegem van belőlük, de én is megvárom a nagykorúságot.

Csak én pont hogy angliába szeretnék menni.:D

Egy idő után befásul az ember, ha egy helyen éli le az életét.:/

2009. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen költöztem el... Nem bántam meg, mert egy idősebb pasihoz költöztem. Anyagilag megvoltam... Bár anyámék egy évig nem szóltak hozzám. Aztán elkezdtem a fősulit, most már munkám is van, és anyáékkal szuper a viszonyom. A sráccal még mindig együtt vagyunk (ő jelenleg 34)

25/L

2009. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!