Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » //www.airsoftcentrum.hu/shop_p...

Nagy Pávián kérdése:

//www.airsoftcentrum.hu/shop_products/774/db-aks-74u-fafem ennek a fegyvernek kb hány lövést bír az aksija? Mert az eladó azt mondta, hogy alig bír ki egy meccset, hogy egy olyan 400-500 at?

Figyelt kérdés
régen játszottam,de 2-3 évre abbahagytam és már nem emlékszem rá,de tényleg ennyire nem emlékszem rá? mert nekem úgy rémlik,hogy akár 900 lövést is kibírt egy ilyen "rúd" aksi.....

2013. jún. 5. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy szól a meghatározás, hogy: Általában annyi lövést képes a fegyver leadni, amekkora az akkumulátor kapacitása. Jelen esetben a puskához tartozó akksi 1100 mAh-s kapacitással rendelkezik, ami azt jelenti, hogy papíron 1100 lövést hoznia kéne. Persze ez függ a játékos vérmérsékletétől is, mennyire bb-locsoló típus. Az viszont igaz, hogy a gyári akkumulátor(-töltő kombó) nem a legjobb minőség, nem minden esetben bírnak ki egy teljes játékot.
2013. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor ha megvásárlom ezt a fegyvert akkor lehet,hogy jó lenne egy 1200 MaH-es aksit? mert arra azt írták,hogy az már lehet,hogy jobban bírja.
2013. jún. 6. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Lejebb az oldal hozzászólásai közt ezt az (akksit és a hozzá való töltőt) ajánlották: [link] Biztosan tovább bírja, több ak-s csapattárs is hasonló kaliberű akkumulátorokat használ, egy napot végig tudnak/tudunk játszani, igaz egyikük sem lő el átlagosan 400 bb-nél többet. ("Egy lövés, egy Zsiguli" -játékstílust részesítjük inkább előnyben :) )
2013. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és akkor ezt az aksit ugyan oda kell rakni mint a gyárit? hova máshova lehetne amúgy..... (nem jut eszembe mi a neve,de talán tok vagy nem tudom)
2013. jún. 6. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a tokfedél alá kell bekötni/berakni, ahogyan a gyárit is.
2013. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! és milyen BB-t használjak én régen 0.25-et lőttem az jó?
2013. jún. 6. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen jó, érdemes viszont több féle súlyúval is kísérletezni (0.20, 0.23, 0.28 már lehet, hogy túl "nehéz").
2013. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!