Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami normális, rendszeres...

Valami normális, rendszeres edzésprogram?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A karomat szeretném egy kicsit vastagítani, izmosítani, szeretnék mellre gyúrni egy kicsit, és a hasizmomat.Arra lennék kiváncsi, hogy milyen feladatokat csináljak, naponta mennyit, mikor, milyen étrend mellett.Kezdő vagyok még, 3-4 napja kezdtem el edzeni.

2013. jún. 5. 18:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és csak otthon végezhető feladatokra lennék kiváncsi.
2013. jún. 5. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:

fekvőtámasz

súlyzózás (ha nincs súlyzó pakolj meg 1 táskát vagy mittudomén :D ),

tolódzkodás ( felrakod a lábad valami magasabb helyre mondjuk 1 székre és háttal lefelé tolódzkodsz )

Hasra meg hasprés, lábemelés, felülés. Ha fájna a derekad akkor ágyon csináld.

2013. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezekből, naponta mennyit, mikor, milyen étrend mellett?
2013. jún. 6. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasra én minden nap szoktam, fekvőtámaszt is kb 150-200 at, tolódzkodást hetente kb 2x. egyél minél több fehérjét azt cső.
2013. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De inkább csináljad mint kérdezősködj azt úgy is lesz fejlődés és a sok hülyének ne higgy aki azt mondja nem ér semmit a fekvőtámasz. Szép szálkás testalkatot simán elérheted vele.
2013. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!