Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ez nem gáz? (lent)

Szerintetek? Ez nem gáz? (lent)

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Szóval barátokkal kocsmában voltunk(mielőtt belekötnétek,igen,szoktam,de csak egy két sört inni max.)Később egy 34 éves pasi jött be,mondta hogy tetszem neki meg minden.Én meg mondtam hogy túl idős hozzám,szóval a maximum is esetleg a barátság.Azt mondta jó.Facen is azt írta(ő jelölt be)arra hogy max barátságban maradtunk,hogy abban maradunk,mert tényleg túl fiatal vagyok.De szerintetek ez gáz? Inkább nem kéne beszélgetni sem vele?

2013. jún. 6. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
34 éves férfiak nem szoktak csak úgy 15 éves lányokkal barátkozni. 90% h szép lassan be akarná magát dumálni a bugyidba. Ha elkezdesz vele barátkozni, lehet még azt is megpróbálná elhitetni veled egy idő után, h beléd szeretett, aztán szépen kihasználna, ha el tudja hitetni. Sztem kerüld el ha tudod.
2013. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!