Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elkezdek írogatni komolyabb...

Ha elkezdek írogatni komolyabb éttermeknek, bároknak motivációs levéllel és önéletrajzzal szerintetek van esélyem gyakornoki állást találni?

Figyelt kérdés
Szükségem van félév gyakorlatra, de nagyon nehéz. Olyan étterembe szeretnék menni ahol tanulok is valamit, tehát nem a mekiben akarom aláíratni a gyakorlatomat. Ha kell még ingyen is bejárnék, ha esetleg a pénz miatt nem engednék...Főiskolás vagyok tehát nincs túl sok munkatapasztalatom. Turizmus-Vendéglátás és gasztronómiára szakosodtam, ezért nem szeretnék szállodába menni. Neten is kerestem de nem találtam semmit. És nem csak megúszni szeretném ezt az egészet hanem tényleg megtanulni a dolgokat, tehát ahol csak krumplit pucolok meg mosogatok annak nem sok értelmét látom. Persze ez is benne lehet csak kicsit többről kéne hogy szóljon, hogy átlássam az egészet.

2013. jún. 6. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is turizmus-vendéglátás szakon végeztem, de utazásszervezés szakirányon. Én protekcióval kerültem be a helyre. (Az Öcsém óvodás barátjának anyukája abban idegenvezető és ő ajánlott be.)

Én azt javaslom, gondold át az ismeretségi körödet, hátha valamelyik haverod nénikéje vendéglátós.

Ajánlom, hogy kisebb helyekre is jelentkezz, (én is egy kisebb irodánál voltam) hiszen ott tényleg szükség lehet plusz két kézre. Arról nem is beszélve, hogy engem a szakmai gyakorlat után ott is maradhattam. Még mondjuk a legnépszerűbb helyekre akar mindenki bekerülni, megtehetik az ilyen étterem vezetők, hogy válogassanak.

2013. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!