Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star Trek 2. Mi a véleményetek?

Nirata kérdése:

Star Trek 2. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 22:09
 1/5 Elluin válasza:

Kérlek szépen, az a helyzet,hogy én kissé túl elfogult vagyok Benedictel kapcsolatban ×széles vigyor× Azzal kezdeném,hogy az első rész kínszenvedés volt végig néznem,az új film viszont meglepően jóra sikeredett. Valahogy minden jobban stimmelt, legalább is nekem...A történetet egy kicsit még mindig butának és túlzottan nyomon követhetőnek,sőt előre kitalálhatónak érzem,de nem igazán tudnék belekötni... Örülök,hogy JJ ilyen klasszul összedobta. Számomra nagy élmény volt moziban végig nézni,annak ellenére,hogy sajnos szinkronnal láttam. De az élményen és talán a színvonalon is nagyon sokat dobott az ,hogy végre egy igazi színész is bekerült a stábba Ben személyével.Meg kell jegyeznem,hogy sosem szoktam filmektől frászt kapni,de volt,hogy kiakartam rohanni,hol azért mert Bent ütötték,hol meg azért mert ő vert szét valakit...Szóval az az ember hátborzongató és zseniális! Bármivel simán boldogul... A brit akcentusa meg imádni való...Azt hiszem nem véletlen,hogy a film óta az IMdb-n is első helyre ugrott... Woohoo!


http://www.youtube.com/watch?v=aCPXURIaJBk

2013. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fúúú... most nagyon mosolygok magamban.

1 hónappal ezelőtt a barátnőm megkérdezte, h van-e e kedvem megnézni vele, amin húztam a szám( mert az 1 nálam sem volt olyan nagy siker), erre a barátnőm közli , h Ben lesz az egyik fsz, mire én "mikor megyünk?"


De szerintem Chris vitte a filmet... hihetetlen jó volt! és a végén bőgtem is... ami kicsit ciki volt, mert az egyedüli csajok, csak mi voltunk a barátnőmmel

2013. jún. 8. 15:32
 3/5 WorfHadnagy ***** válasza:
19%
Nekem a régebbi filmek jobban tetszettek, ez már nem azt a világot és hangulatot adja vissza.Logikátlan dolgok történtek benne: Kirkből, a diplomácia lázadó hőséből egy vérengző zsoldost csináltak, a harci sérüléseikre büszke klingonokból pedig sisak mögé bújó p'taQ férgeket. Mivel vérrel, erőszakkal és némi nyállal lehet csak a filmeket eladni, valamilyen szinten megértem a készítőket. Ha nem ismerném a régi világot, jó filmnek tartanám, de nálam csak a nézhető kategóriát üti meg.
2013. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%

Még, hogy logikátlanságok! A Khan haragja a mintapéldája a logikátlanságoknak! Még, hogy egy egyszerű ember legyőz egy nála sokkal nagyobb intellektust (Khan-t)?! Röhög a belem! Eleve, ebből a témából filmet sem kellett volna készíteni, hiszen olyan nincs, hogy egy ember legyőzzön egy javítottat! Olyan, mintha egy bonobó győzne le egy mezei embert! És aztán a film végén Kirk fölényeskedése...


Filmről, még nem láttam, de megnézem. Számomra nem okozhat csalódást. Nagy ST-fan vagyok, de én sosem voltam oda a ST-filmekért, inkább a sorozatokat szeretem (kivéve a TNG). A filmek a szórakoztatásról szólnak, a ST-sorozat meg a mondanivalóról. Többet ne is várjon tőle az ember.

2013. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es!


Az eredeti sorozat illetve az azt követő filmek téll. marha unalmasak vtak, sőt sztem még a TNG nagy része is. A TNG-ben akkor kezdenek beindulni az események, mikor vele párhuzamosan megindult a Deep Space Nine, de az a baj, hogy ez már csak az utolsó 2 évad volt. Nah, persze, mondanom sem kell, hogy az 1. igazán ütős és nagyon király sorozat a Deep Space Nine volt, utána meg az Enterprise. A Voyager se rossz, de már az sem üti a DSN és az Enterprise színvonalát. A legjobb Star Trek filmek közé sztem a Kapcsolatfelvétel tartozik a Star Trek utolsó 2 filmjét bele számítva is. A 9. 10-es filmről nem tudok nyilatkozni, mert azokat még nem láttam.

2013. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!