Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek a tanár kedvenc...

Hogyan lehetek a tanár kedvence? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
órán maradj csöndben, írd meg jól a dolgozatokat, válallj el pluszmunkát vagy szorgalmikat..
2009. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha szép vagy,okos vagy és kedves. Az sem árt, ha egy kicsit emlékezteted régi önmagára...Tehát értccsél vele egyet bármiről legyen is szó az osztályban. Ennyi röviden.
2009. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Tanulj,legyél aranyos,nyald be magad..:D a többieknek nem fog tetszeni a de jobbjegy garantált.xD
2009. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Legyél kedves!És tanulj....
2009. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Most egy igazi kis benyalizős válaszát fogod hallani:


Nem kell ahhoz szépség, hogy te legyél a kedvenc. Le lehet annyival tudni az egészet, hogy nagyon ráállsz arra a tantárgyra, amit tanít az a tanár. Én szinte jeles voltam tavaly fizikából, és a tanár természetesen "imád", és kicsit kivételezik is.

Az órán nem igazán hangoskodsz, és ha rendesen megtanulod az anyagokat, akkor sokszor felteszed a kezed, és rávágod a helyes választ a kérdésekre.


De komoly meló, csak tanulással lehet elérni ezt. Néha már nehéz. De volt, amikor "kikönyörögtem", hogy aznap ne írjunk dogát, mert nem tudtam rá tanulni. Úgyhogy megéri.:D

2009. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
gyűlölöm az összes kis tanárkedvencét..szerintem undorító dolog benyalni egy tanárnak aztán vele kivételezik a többivel meg nem..fuuuuuj
2009. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
nyalj neki, stréberkedj, te kis lúzer :|
2009. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
ne akarj az lenni! én utálom a nyalizókat a kivételeket
2009. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Ne a tanárnak akarj megfelelni
2010. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ja amugy az előző vagyok.

ne neki akarj megfelelni ez télleg igaz de ugy is lehecc kedvenc ha jobb vagy a tőbbieknél..ezt pedig te nem tudod elintézni hogy rosszak legyenek

neked csak annyit kell tenned hogy tanulsz jelentkezel ülsz órán csendben felelésnél megkérdezi miből akarsz felelni te ne mondj semmit csak annyit hogy nekem mindegy mert tudok mindent

szépen ősszefüggően írj és ne a tőbbieknél igyekezz jobb lenni pl ők hármasok és akkor te négyes akarsz lenni mer akkor te leszel a legokosabb.nem, neked mindenképpen akkor is 5ősnek kell lenni

versenyeken nagyon jól teljesíteni hogy azt mondja a tanár: - benned nem csalódtam

ha egy vki máris jobb nálad akkor ennyiii...már nem te leszel a kis kedvenc

2010. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!