Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elküldök véletlenül egy...

Ha elküldök véletlenül egy üzenetet valakinek akinek nem akartam akkor azt, hogy tudom úgy törölni, hogy nála is törlődjön?

Figyelt kérdés
Biztosan lehet ilyet csinálni mert nálam már törlődött megkapott levél! És hogy tudom azt megcsinálni, hogy felfüggesztem a fiókom és az összes üzenet amit eddig küldtem az az ismerőseimnél is törlődjön?

2013. jún. 7. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Direkt rákerestem, de mindenhol azt találtam, hogy ilyet nem lehet. Egy megoldás van, ha deaktiválod a profilod, így akinek küldted az üzenetet az csak egy szürke embert fog látni küldőnek és nem fogja tudni ki vagy. Sok esetben fb üziről még email is megy a címzettnek az üzenet szövegével, tehát még azt is kellene törölni.
2013. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, de a legokosabb, ha írsz neki egy másik üzenetet, amiben szólsz, hogy nem neki szántad.
2013. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nekem már volt olyan ,hogy valakivel leveleztem és mikor később megnéztem az ő szövege helyén egy sárga kockában az volt írva levél szemétként vagy spam ként jelölték meg ezért nem érhető el!De én hiába tettem mind kettőt a levelemmel a másik félnél ugyan úgy ott van!De miért?Az illetőtől meg nem tudom megkérdezni,hogy csinálta mert már nincs az ismerőseim közt!

Tehát valahogy csak lehetséges csak nekem nem megy valamiért!

2013. aug. 23. 08:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretném be tenni a képet amit ki fotóztam az üzenetből de sajnos nem tudom.Pedig jó lenne ha ti is látnátok!
2013. aug. 23. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Az amit te láttál, hogy levélszemétként jelölték meg, az valami link volt, amit a face távolított el. Ha te például úgy küldtél valamit, hogy például megosztottad a facéra már feltöltött képedet privát üzenetben, akkor az eredetiről ha letiltod az illetőt, akkor ő nem fogja látni. (Ez nem ugyanaz, mint mikor a gépedről töltöd fel a képet az üzenetbe, mert azt már nem tudod törölni.)

A saját szövegedet viszont nem tudod visszaszívni.

2013. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A képet úgy tudod feltenni, hogy például feltöltöd a kepfeltoltes.hu-ra, az ad egy linket, amit bemásolhatsz ide.
2013. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönöm a segítséget a kép feltöltéséhez!! :)

Szóval nekem az összes szöveg és kép helyén amit küldött privát üzenetben ez jelenik meg a helyén és amit én írtam az még mindig olvasható csak az nem amit ő küldött nekem!

2013. aug. 23. 14:20
 8/10 A kérdező kommentje:

És nem linkről van szó!Sima levelezésről.

chaten és privát levelezésben a facebookon!

2013. aug. 23. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy törölte a profilját?
2013. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De törölte de van olyan is akinek még meg van a profilja de az üzenetekben ugyan ez látható de a többi ismerősömnél megvannak az üzenetek!De attól,hogy törli még ott kellene lennie a levélnek max a profil képe tűnik el olyankor.

Nagyon tanácstalan vagyok ez ügyben!

2013. aug. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!