Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panellakásban WC Duguláselhárí...

Panellakásban WC Duguláselhárítás ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Pesten egy Panel lakásban lakom a 3. emeleten és a WC nagyon sokszor eldugul. Múltkor kihívtam egy duguláselhárítót.

Ő azt mondta hogy az a gond hogy kevés a nyomás a csőben és a víz nem mossa így át megfelelően a WC-t és ezért dugul el sokszor.

Két dolgot javasolt: be kéne építenem WC tartályt (mert így majd egy nagyobb mennyiségű víz fog hirtelen lezúdulni) illetve a WC-nket cseréljük le jelenlegi laposöblítésű hátsó kifolyású WC-nket mélyöblítésű hátsó kifolyásúra vagy olyan laposöblítésűre aminek a kifolyásánál a csöve kevésbé szűk mint a mostaninak. Annak idején a legolcsóbat vettük ezen nem is gondolkodtam tudnátok javasolni olyan laposöblítésű hátsó kifolyásút aminek széles a cső átmérője vagy inkább vegyek mélyöblítésűt?!

Illetve ő azt mondta hogy olyan 52 Ft-ba megcsinálná (anyagköltség+munkadíj) szerintetek ez reális összeg?!



2013. jún. 7. 19:48
 1/1 norbesz válasza:
Szerintem mielőtt nekiállsz szétszedni vagy szétszedetni a WC-kagylót,azelőtt próbáld meg a tartályt.A szerelő által mondott árat kicsit sokallom,bár nem biztos hogy találsz sokkal olcsóbbat hacsak nem ismerős.Az én véleményem az,hogy ne rontsunk ajtóstól a házba.Ha nem válik be a tartály utána jöhet a kagylócsere.
2013. jún. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!