Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Emese :) kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátom elsőtől negyedikig. Aztán 6. -ba átjött egy csaj (akit korábbról ismertem) és tök jóba lettünk. Később elkezdtek azon veszekedni hogy ki a legjobb barátnőm. Ezért egyszer az egyik másszor a másik volt az LB-m végűlis 6. -ba az új csajt választottam, és most ki derült hogy jövőre elmegy. Megígértem hogy legjobb barátok maradunk de én már nem bírom! Kikészít csaj! De amikor beteg volt olyan egyedül éreztem magam nélküle és az sem könnyít hogy a volt legjobb barátnőmmel egyre jobban ki jövünk! Nem tom mit tegyek mert ezt az évet már ki akarom bírni vele. De tom ha elmegy magányos leszek de egyben örülni is fogok! Ez hogy lehet?

#legjobb barát #volt legjobb barát
2013. jún. 8. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértelek, nekem is volt egy bnőm az előző sulimban, akivel egyre rosszabbul mentek a dolgok. Mi viszont nem tettünk semmit ez ellen, én eljöttem a suliból és most az a helyzet hogy néha (elég ritkán) beszélünk, aztán egy hónpig semmi. Sztem beszéld meg vele a dolgot ha nem akarod elveszíteni, ahogy én :)
2013. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a LB dolog valami hivatalos szabályok szerint kiosztható cím? Miért ne lehetnél ugyanolyan jóban mindkettőjükkel? Kicsit szerintem túl szigorúan veszitek ezt a barátság dolgot.
2013. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És válaszolva vajaskenyér válaszára nem ez nem egy kiosztható cím és nem nincsenek szabályai csak tod mindketten jó barátaim és egyik se akarom elvesziteni nem várom hoy megérts! :)
2013. jún. 10. 16:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!