Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elrontok mindent ami a kezembe...

Elrontok mindent ami a kezembe kerül, de miért?!

Figyelt kérdés
Minden ami a kezembe kerül az tönkre megy nálam. A biciklimet mindig elrontom. Mit csináljak? Nem merek ahhoz nyúlni ami nem az én cuccom mert félek hogy nálam megy tönkre. Van olyan is hogy valamit elrontok ideges leszek és pl. megszorítok valami ami eltörik xd (Tudom hülyén hangzik xd) Mit csináljak ez ellen? Köszi a választ!

2013. jún. 8. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy túl sokat, vagy túl keveset nézted annak idején a Kétbalkezeseket (Pat & Mat), azt ajánlom lesd még őket, hátha tanulsz valamit tőlük!
2013. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Inkább túl keveset néztem, nem csíptem azt a mesét. De mit csináljak még is hogy ne rontsak el annyi dolgot?
2013. jún. 9. 18:07
 3/4 anonim válasza:

Szia! Kicsit 'későn' válaszolok a kérdésed kiírásának időpontjához képest, de gondoltam írok!

Kezdetben én is így éreztem magamat. Kaptam egy fülhallgatót, tönkrement. Apunak voltak fejhallgatói, az én használatom alatt tönkre mentek. Most volt egy fejhallgatója megint, azt hiszem véletlen bele törtem a laptopjába a végét. A régi számítógépem már nem működik, pedig megkaptam, a laptop töltőkből kettő-háro darab tönkrement. A mostani laptopot is elkellett vinni szerelőhöz. Kaptam egy nyakláncot, ráléptem és eltört. Kaptam egy fém nyakláncot, kettétört. Kaptam egy ilyen porcelánszerű nyakláncot, leejtettem. A ruháim hamar kiszakadnak. Ennek ellenére rájöttem, hogy ezek másokkal is megtörténnek! Húgomnak rengeteg fülhallgatója ment tönkre, Apunak a bicikli hátsó kerekével volt gond. Másokkal is sokminden történik, csak vagy nem mondják el, vagy nem figyelünk fel rájuk, szerintem.:)

2013. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. aug. 14. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!