Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » RICINUSOLAJ! HELP!?

RICINUSOLAJ! HELP!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.! Szeretnék ricinus olajat használni a hajamra majd nyáron.És szeretném tudni,hogy kb. hány cm-et nő tőle a hajam 3 hónap alatt?

mert most kb. a hátam közepéig ér. a szempillámra is elkezdtem használni, ez az első alkalom. De a hajamra félek meg egy kicsit a szemre is.a hajra azért mert irták hogy zsíros lesz tőle meg hogy egy kicsit vöröses lesz ez igaz? a szempillára meg azért mert láttam hogy vakságot is okozhat ez igaz? meg hogyan kell használni? milyen rendszerességel? előre köszönöm a válaszokat! 13/L



2013. jún. 9. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Szia!!!! Én is 13 vagyok, eddig kétszer kentem a hajamra, minden második hajmosás előtt. Szempillára gyakrabban, néha 3-4 naponta.

Zsíros nem lesz tőle a haj (csak ha nem mosod le rendesen), se vörös, én ezeket még nem hallottam legalábbis. :D Vakságot se okoz, de azért vigyázz, nehogy a szemedbe menjen!

De valójában mindenkinek máshogy reagál rá a haja és a szempillája is. Azt se lehet tudni, mennyit nő nyár végére; van, akinek 6 centit nőtt két hónap alatt, de van, akinek csak 3-4-et.

Neten fenn van, hogy hogy kell használni, de elég egyszerű: szempillára úgy, hogy egy fültisztító pálcikára rákensz egy kicsit, azt meg a pilláidra úgy, mint a spirált. Hajra meg úgy, hogy kiöntesz egy kicsit a kupakba, utána meg a hajtövekre (ha növekedésre akarod használni), illetve a hajvégekre kicsit. 2-3 óráig rajtahagyod, majd rendesen megmosod a hajad úgy, ahogy máskor szoktad. Számíts rá, hogy több ideig kell mosnod a hajat, mert ugye olaj, ami nem jön le könnyen. :/

Minden második hajmosásnál kell a hajra, szempillára viszont lehet gyakrabban is.:)

13/L

2013. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor énis fogom használni de csak majd nyáron mert félek,hogy zsiros vagy más lesz és iy nyaron nem látja majd sebki:DD

és még olvastam valamit hogy hullik tőle a haj ez igaz? :o

2013. jún. 9. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
dehogy hullik :D nem kell mindennek hinni. ezt elméletileg (mint ahogy te is akarod) hajnövesztésre is lehet alkalmazni, szóval ezer százalék hogy nem hullik tőle a haj.
2013. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elején kicsit jobban hullik, mint máskor, de utána megerősödik tőle a haj. :)

Én ezt olvastam (mondjuk nekem nem hullik).

2013. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó,de ha hullana akkor kb. hány szál jönne ki?
2013. jún. 11. 22:29
 6/7 anonim válasza:
55%
a gyengébb szálak jönnek ki tőle. én a szempillámra használom és nagyon hatásos, megvakulni még egyszer se vakultam meg tőle.
2013. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előfordulhat, hogy kicsit több hajszál fog kihullani, én ilyesmit nem tapasztaltam. Viszont már nem használom, mert nagyon nehéz rendesen kimosni a hajból, nekem a harmadik próbálkozás után elment a kedvem tőle, mert olajos maradt a hajam, és nem túl szép látvány, illetve nagy macera másnap kimosni újra.

A szempillákat szépen megpuhítja, nekem az nem hullott, ellenben nőtt. Jó ideje már csak a szempilláimra használom. Nem okoz vakságot, nem kell félni! Fültisztító pálcikával kell felvinni a szempillákra (úgy, mintha kifestenéd a spirállal), aztán be kell csukni a szemedet és a tövekre is felvinni egy picit. Ne kapkodj, és nem lesz gond! :)

2013. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!