Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is zavar a csábításból...

Titeket is zavar a csábításból jeles című játékban hogy kevés akció pontot kapunk?

Figyelt kérdés
Ha úgy gondoljátok kérlek vegyetek fel. Szandy21 néven vagyok fent. :)
2013. jún. 10. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de meg lehet érteni, mert ha végtelen akciópontod lenne hamar megunnád, nem lennél elfoglalva addig, amíg a moderátorok fordítják a kövi epizódot :) amcsiban már a 16.-nál járnak :D
2013. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wow,itt meg még csak a 4. epizódnál. De nagyon jó kis játék. :) Amúgy megadnád az email címed amin keresztül ezzel játszol? Mert csak ez alapján lehet megkapni a 30 akció pontot és a 30 dollárt illetve ha a meghívott fél az emailben lévő felkérésre rámegy.
2013. jún. 13. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
De én már játszom :) És úgy nem tudsz meghívni, de a nevem Mirachle és bejelizhetsz barinak :D
2013. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hoppá azt nem tudtam hogy olyas vki kell aki nem regisztrált még,bocsi. :D
2013. jún. 13. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon:S:\\\\amm Pamelana vagyok,jelölhettek;)))
2013. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adel123 válasza:
engem nagyon zavar mert épp tök jól megvagyok Castiellel erre meg segítenem kell neki(én szeretnék) és elfogyott az akciópont
2014. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló.


Nem a modik fordítják,hanem az egyik admin,azaz Wendy,mert a moderátorok nem dolgoznak a bemoov-nál.

2015. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!