Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok online kitölthető...

Hol találok online kitölthető "Kompetencia teszt" mintákat vállalkozói, vezetői, stb készségek méréséhez?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 16:17
 1/9 anonim válasza:

[link]


Itt a köznevelést kell lenyitni, aztán bármit kikereshetsz.

2013. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem!
2013. jún. 10. 16:20
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt sajnos semmi olyat nem találtam, ami nekem kéne. Valami olyan ingyenesen kitölthető, ill. elolvasható teszt érdekelne, amit a vezetői és vállalkozói készségek mérésére használnak.
2013. jún. 10. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen tesztek általában fizetősek, erre szakosodott cégek foglalkoznak vele. Ha találsz is ingyen, nem valószínű hogy túl pontos és reális képet fog adni. MAx személyiség teszteket találhatsz ,amik még használhatóak. Pl: [link]
2013. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, ugyan hasonlót már találtam én is, de ez legalább nem szcientológiás, vagy hasonló...

Reméltem azért, hogy az ilyen fizetős tesztek közül is feltesz mintának valaki egyet-kettőt fórumokba, de sajnos még nem sikerült találnom. Engem csak mintának, tanulmányozás miatt érdekelne, nem akarom felhasználni sehová.

2013. jún. 11. 04:00
 6/9 anonim válasza:
Akkor vedd fel a kapcsolatot velük, hátha tudnak segíteni: [link]
2013. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem!
2013. jún. 11. 14:47
 8/9 anonim válasza:

ezen az oldalon elég sok össze van gyűjtve, én is itt találtam pár nagyon jót...

[link]

2013. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Talána viccfaktoron találsz egyet ott vannak tesztek de nem biztos hogy kopetencia van vagy próbáld meg az oxofdi képesség tesztet esetleg a zseniteszt.hun a zseni tesztet.
2018. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!