Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifejtené nekem valaki bővebbe...

Kifejtené nekem valaki bővebben mit is jelent ez?

Figyelt kérdés
Végre szabad voltam - a reménytelenség felszabadított

2013. jún. 10. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A sok szenbedés eljuttat addig a pontra amikor már azt mondod, hogy minden mindegy. Reménytelennek látod a dolgokat a világot. Hiába akarod a dolgokat megváltoztatni nem sikerül, kudarc. Eljutsz arra a pontra amikor már nem bírod tovább. Ekkor jön az az érzés, hogy már szabadnak érzed magad. Mert sokmindenre rájöttél a szenvedés közepette. Van értele az embereket megváltoztattni, ha nem lehet? Van értelme ennek, vagy annak, ami reménytelenséget okozott? Rájössz hogy nincs értele annak, hogy a dolgok irányítság az életedet. Nemet mondasz a szenvedésre, mert már nem bírod tovább. Így felszabadul a leked. Nem érzed már többé rabbságba magad. Nem függsz többé semmítől. szagad vagy! A reménytelenség felszabadít!

De sajnos előtte meg kell élnli a kínok kínját, lemenni a poklokig, hogy tudd, változtadnod kell magadon, és nem másokon. Elkezd az ember változni,hogy már nem a reménytelenség van urrá rajta, hanem az ember van a reménytelenség felet, legyőzte. Mostmár szabad!

2013. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!