Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Valaki lefordítaná...

S. O. S Valaki lefordítaná magyarra? (Német)

Figyelt kérdés
Egy német kenyérsütőről lenne szó és nem értem ami a kenyér sütőre van írva mivel nem tudok németül. A szövegfordító sem fordítsa le! Tehát: Standard brot,Mittel,Gross,Gross-Dunkel,Vollkorn Brot, Gross-Schnell, Spezial Brot,Französisch, Nuss/Obst, Teig, Backmischungen, Marmelade!! :) Valaki segítsem kérem!

2013. jún. 11. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, melyik szövegfordítót nézted, de a Google fordító majdnem jól lefordítja.


Standard Brot - szabványos

Mittel - közepes

gross - nagy

gross-dunkel - nagy, sötét

Vollkorn Brot - teljes kiőrlésű kenyér

gross - schnell - nagyon gyorsan /ill. ez azt jelenti, hogy nagy - gyors./

spezial Brot - speciális kenyér /különleges kenyér, tehát nem szabványos/

französich - franciául - francia nyelven

Nuss/Obst - dió, gyümölcs

Teig - tészta

Backmischungen - sütőipari keverékek

Marmelade - lekvár


Hát ez nem éppen használati utasítás, de ha arra van szükséged, azt is elküldheted. Lefordítsuk. :)))

2013. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Nem sokkal lettem előrébb, használati útmutatóm nincsen. Így ebből meg nem derült ki hogy melyik gombot nyomjam a dagasztáshoz, kelesztéshez stb..:/ nem kenyeret hanem mazsolás kalácsot szeretnék benne sütni,de nem tudom melyik gombot nyomjam meg..
2013. jún. 12. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet a képfeltöltés.hu-ra megnézem melyikkel mit kell bekapcsolni.
2013. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Milyen márkájú a kenyérsütőd? Hátha találunk itt használati utasítást.

Lehet, hogy más is megvette, soha nem lehet tudni.

2013. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyémen van egy Start/Stopp gomb is./CLATRONIC
2013. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek a márkának fent van a használati utasítása német nyelven.
2013. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez van nekem:


[link]

2013. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Enyémen is van start,stop gomb! A márkája pedig SALCO!! Segítsen kérem valaki,holnapra tudnom kellene hogyan is működik,anyukámnak szeretném ajándékba adni! :)
2013. jún. 13. 13:02
 9/10 anonim válasza:

Végigböngésztem vagy 8 német oldalt mire egy valamire való választ kaptam. Szóval az a helyzet, hogy Németországban már 2011-ben nem létezett a cég, nem lehetett használati utasítást sem hozzá kapni. A cég becsödölt...sorry, vegyél egy másik gépet, amihez van magyar használati utasítás.


Itt a Link, igaz németül, de a lényeget leírtam fent.

[link]

2013. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha kiválasztod az elsö válaszban adott programok közül valamelyiket, akkor utána nyomd meg a Start gombot. De elötte ne felejtsd el a hozzávalókat bele tenni...:)

Ha lejárt a program azt sípolással jelzi, akkor kikapcsolhatod a Stopp gombbal. Az én gépem így müködik, de gondolom a többiek is így müködnek. Csinálj elöször egy próbasütést...azt úgy is ajánlani szokták, ha még új a gép.

2013. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!