Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraftban egy fura mohás...

Minecraftban egy fura mohás épületet láttam, mi az?

Figyelt kérdés
Olyan volt mint egy piramis, de nem olyan nagy, mohás volt az egész és amikor lementem televolt botlódrótokkal. Creative-ban már láttam ilyet ezért gyorsan szétütöttem a vörösköveket. Állitólag mikor ilyen helyre megy a player találkozik Herobrine-val. Igaz ez? Mestermc-n játszottam.
2013. jún. 11. 10:30
 1/4 anonim válasza:
Herobrine ninsc benne a játékban!! Kivéve moddal. Ez egy temple, van sivatagi is (semmi értelme) és van a dzsungel temple. Ezt láttad: [link]
2013. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rusz Réka válasza:
Ha dzsungelben voltál akkor mázlista vagy ha nem akk nem tom. mert ha dzsungelben voltál akkor ne üss máskor szét semmit csak a csapdákat ugyanis megtaláltad a dzsungel templomát. de viggyázz mert sok csapda van benne!! Ha nem dzsungel akkor herobrine.Sorry ha Herobrine
2013. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az dzsungel templom én abba lakom :D.
2013. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rotes21 válasza:
Minek kérdez mindenki olyat ami egyértelmű? Am GOOGLE A BARÁTOD!
2014. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!