Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most elmondjam a verset vagy ne?

Most elmondjam a verset vagy ne?

Figyelt kérdés

Most 7.-es vagyok, és a ballagásra mondanom kéne egy verset ami most lesz hétvégén.

Múlt héten kikaptam egy tök hosszú verset. Anyának mondtam hogy nem akarom elmondani, ő meg ment offfőhöz, és beszélt vele.. Offő aztmondta hogy oké nem kell akkor nem erölteti..erre minden nap azzal zaklat offő is meg a magyar tanárunk is hogy én mondjam el. Meg hogy nem kell megtanulni csak felolvasni..De egész évben tényleg ottvoltam minden versenyen, sőt még olyanon is voltam amire nem én jelentkeztem hanem beteg voltam és beválasztott offő. Oda még el is mentem mert csapatverseny volt.

De nem szeretnék verset mondani, és ma gyakoroltuk a magyar tanárral elmondani, és aztmondátk mindketten hogy jó lesz, de hiába mondom hogy nem fogom elmondani, meg el sem megyek, aztmondják hogy úgyis elfogom mondani és elmegyek a ballagásra. Műrpedig ha megmakacsolom magam nem megyek el és kész.

Szerintetek mit csináljak?


2013. jún. 11. 14:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!