Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen íze van az Oreo keksznek?

Milyen íze van az Oreo keksznek?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja látom weboldalakon, de már a boltokban is megjelent.

Milyen íze van? Mi az a fehér a közepén? Vanília, vagy tejszín ízű?


(Diétázok, pontosabban 1 éve életmódot váltottam, így már nem eszek ilyeneket, de kíváncsi vagyok, milyen íze van ennek az édességnek(nekem az is elég, ha elmondja valaki!)).

Azért nem kóstolom meg, mert nem akarok egy egész pakknyi kekszet venni fél darabka miatt.



2013. jún. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon finom, mindenképp vegyél
2013. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért finom, mihez hasonlít az íze??
2013. jún. 13. 10:25
 3/5 unbelieveable ***** válasza:
szerintem semmi extra nincs benne. a keksz része kakaós (kb olyan, mint bármelyik kakaós keksz), a fehér pedig valami tejes-tejszínes édes krém
2013. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! :)
2013. jún. 13. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Ausztriába vettem egyszer egy keveset. 2 Euró valahány cent volt, kissé sokalltam.

Lényeg a lényeg, én semmi különbséget nem érzek az Oreo meg a Pilóta keksz között... xD Annyira számomra nem érte meg. Csak a márkát fizeted ki vele.

2013. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!