Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek volt kb.30 fős esküvője?...

Judit179 kérdése:

Kinek volt kb.30 fős esküvője? Akik 2013 ban esküsznek!

Figyelt kérdés
Ötleteket keresek hogyan dobhatnám fel a vacsorát 30 főre!

#esküvő #30 fős esküvői vacsora
2013. jún. 11. 21:21
 1/3 anonim válasza:

Szia Judit!

Minden évben vannak kisebb esküvők, amiket megszervezek a többi mellett. Véleményem és tapasztalatom szerint, nem az a lényeg, mennyien vagytok jelen az esküvőn és a vacsorán, hanem, milyen a vendégek "összetétele", illetve, hogy Ti mit szeretnétek. Milyen stílusú esküvőt?

Pl. 2011-ben egy 25 fős esküvőn az volt a terv, hogy egy beszélgetős vacsora lesz, egy kis halk zenével aláfestve.

Én, az esküvői DJ-vel az esküvő előtt megbeszéltem néhány olyan, játékot, amiben a pár és a vendégei is benne lennének, amennyire megismertem őket.

Mivel nagyon "lapos" volt a hangulat, a Dj-vel megbeszélve, bedobta az első játékok, és szemmel láthatóan nagyon jól fogadták, sőt a végén rendes buli lett belőle, és már el is felejtettük, hogy az elején mi volt.

Szóval, a lényeg mindig az, hogy milyen szolgáltatót választasz, mert ha jót, akkor segít abban, hogy is nézzen ki a dolog. És teljesen mindegy hogy 30 vagy 80 fős esküvőről van szó, hiszen 30 emberrel is jól lehet mulatni!

Vannak olyan játékok, amik nem csak a menyasszony és a vőlegény körül játszódnak, hanem a vendégek között is.

Ezért jó, ha van egy esküvőszervező, és/vagy egy vőfély/ceremóniamester, vagy egy dj, mert ők tudják, mit és hogyan kell. (Az esküvőszervező tudja, melyik szolgáltató lenne jó Nektek, és nem kerül horror árba, ahogy sokan hiszik és gondolják!!!)

2013. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekünk 20 fős esküvőnk lesz szeptemberben. Tudsz esetleg bővebbet írni, hogy milyen játékok voltak nálatok? Köszi előre is!

2013. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) DJ lesz nem is akármilyen,sok esküvőn jelen volt.Ceremonia mesterrel még nem beszéltem,majd 1 honap múlva.

Játékokra én is gondoltam,sok ötlet van,majd össze szedek párat.Párom mindenről lebeszél, :) Olyan édesen naiv..

Ugy gondolta,vacsizunk egyet és ennyi,még DJ sem kell.Én mondtam neki hogy azért nem akarom hogy uncsizzunk,meg a vendégek sem,muszáj lenne valami kitalálni,igy rámbizza.

Nos emlékezetessé szeretném tenni,még is erre sokáig emlékezni fogunk :)

2013. jún. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!