Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen, sok ember?

Miért ilyen, sok ember?

Figyelt kérdés

Olyan sok ember van már aki a dolgot verekedéssel akarja lerendezni.

Tegnap pl. úgy jártam,hogy az állomáson ültünk a lócán így emberek és odajött egy bácsi,hogy le lehet itt még ülni? én erre mondtam,hogy igen és mellettem volt egy táska nem tudom kié és kicsit arrébb toltam,hogy le tudjon az úr ülni.Erre jön oda egy 35 év körüli srác,hogy az ő táskájához mit nyúlkálok? mondta,hogy "mindjárt po..án ver",mondtam neki,hogy ez a bácsi szeretett volna leülni és csak egy kicsit arrébb toltam azt a táskát ami ott van,hogy le tudjon ülni.Hiába mondtam,hogy nem akartam a táskájával csinálni semmit csak arrébb tenni.


Már sokszor hallottam,hogy valaki,akár valamit szól,akár valami olyat mond a másik legszívesebben megütné.


Én sosem ütnék meg így senkit. Ha valaki szídja az anyámat nem ütném meg,hanem vissza szídnám az övét,ha valaki hozzányúl valamimhez,sem ütném meg,hanem megbeszélnénk.

Én csak abban az esetben ütnék (önvédelemből) ,ha valaki támadna rám,hogy az biztos ütni akar és pedig védekeznék.


Én mindig amilyen mértékkel jönnek felém,olyan mértékkel válaszolnék. Gondolom értitek miről beszélek.


Miért van sok olyan ember aki verekedéssel akarja a dolgokat lerendezni?



2013. jún. 12. 16:11
 1/2 anonim válasza:
Mert egyszerűen nem kulturáltak.
2013. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen a magyar mentalitás (tisztelet a kivételeknek pl.: te, meg az 1-es válaszoló), gondolom ennek az az oka, hogy 24 éve nem történik semmi jó ebben a ki***szott országban, bár a probléma, gondolom összetettebb.
2013. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!