Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek a legjobb...

Mit készítsek a legjobb barátnőmnek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
ő készített már nekem kézzel készített ajándékot (egy lapra a képünk volt ragasztva és körülötte lol xd felírat és idézetek voltak) én is szeretnék valami kézzel készített ajándékot adni(megpróbáltam lerajzolni egy közös képünket és nem sikerült) tudnátok mondani valami ötletes ajándékot amin mi is rajta lennénk . légyszi normális válaszokat.

2013. jún. 13. 00:00
 1/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy picuri vibrit
2013. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most nem azért de normális válaszokat kértem és légyszi segítsetek. ja,amúgy 12 évesek vagyunk
2013. jún. 13. 14:27
 3/5 A kérdező kommentje:
és a rajta lennénk úgy értetem,hogy az egyik közös fotónk
2013. jún. 13. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nyomtasd pólóra az egyik fotótokat és utánna festékkes vagy, masni gyöngyökkel dízsídsd varj rá gombokat(színeset) ami szivecske alakot formál.... Stb


Vagy veszel ilyen nagy üveget amibe lehet rakni képet és egyszerűen kinyomtatod és össze szerkezted.

2013. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 1. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!