Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan üzlet kaposváron...

Van olyan üzlet kaposváron ahol kiszolgának 14felett, de 18év alatti személyeket cigivel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem üzlettől függ hanem az eladótól. Próbálkozz... ha személyit kéri akkor mondd hogy most nincs nálad.
2009. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
személyit már kértek,de azt mondtam h nincs nálam és akk azt mondták h akkor sajnos nem adhatják ki
2009. okt. 10. 13:59
 3/5 igabcsy ***** válasza:
70%

Remélem, hogy nincs!!

És most lehet lepontozni, de akkor is ez a véleményem.

2009. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
figyu ha nem tetszik a kérdés nem kell választ írnod!!!!
2009. okt. 10. 14:29
 5/5 anonim válasza:

Hát elég sok üzlet van. Próbálkozz a kis üzletekben, mert a nagyokban tuti nem adják ki.És ha nem nézel ki 18nak akkor ne hazudd h vagy, mert akkor nem fogja senki kiadni , és azt se nagyon h szüleidnek kell, mert nem hülyék tudják h neked kell. Mond meg hogy dohányzol, és nincs cigid és nagyon rágyujtanál. persze nem mindehol fog bejönni de több az eséjed.

konkrét helyet nem tudok mer én 17 vagyok de mindenhol kiadják már, azért is mert elég sok helyen ismernek és azét is mert nem hazudtam, montam mindig nincs ellenőr a hátammögött nem fognak megbüntetni.

2009. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!