Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megműttessem a...

Szerintetek megműttessem a fülemet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és születésem óta kiállnak a füleim.. Az egyik jobban, szóval felkötött hajjal elég hülyén nézek ki. Amikor bárhova megyek mindíg arra figyelek, hogy a szél ne fújja nagyon a hajamat el a fülemtől.. Nagyon utálom hogy ilyen:(( megszeretném műttetni, már be is vagyok jelentve sebészhet, aki elöször csak megnézi, de azt mondta telefonon hogy nem altat, hanem csak érzéstelenít... félek a műtéttől... szerintetek?

2013. jún. 13. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok én is. Nekem is eláll, az 1ik kicsit jobban. Én is sokat gondolkodtam a műtéten, és szerintem én be fogom vállalni. De pl van 1 ismerősöm,neki nagyon eláll mind2 füle, de őt nem idegesíti. Simán felköti a haját. :)

Ez attól függ, hogy te hogyan érzed magad. Ha nagyon nem bírod és nagyon kellemetlen, akkor mindenképp vállald be szerintem. :)

17/L

2013. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Szerintem befogom:)
2013. jún. 13. 20:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vállalhatjátok! Egyáltalán nem fig fájni a műtét. Az érzéstelenítőt igaz, kicsit megérzi az ember, de onnantól kezdve semmi! Én fiú/férfi vagyok, egyáltalán nem tudtam a hajammal takarni. Gondolhatjátok, milyen érzés volt. 3 éve megműttettem, és azóta minden OK! :) Ha gyerekek kibírják, akkor ti is! Az eredmény utána minden nehézségért kárpótol!
2013. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
fig=fog :)
2013. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi:) kicsit félek.. a fülem hátsó részén csunyák lesznek a hegek? ( ha esetleg majd felkötöm a hajam) , amúgy hétfőn megyek sebészhez!:|
2013. jún. 14. 21:04
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha már begyógyult, egyáltalán nem fogja látni senki, hiszen a füleid egészen közel lesznek a fejedhez. csak akkor látná valaki, ha előrehajtaná a füledet. de azt meg nem fogja senki:D Nyugodtan felkötheted a hajadat!
2013. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
jövőhét szerdán műttenek.. nagyon félek
2013. jún. 17. 23:42
 8/17 anonim ***** válasza:
A félelmedet le tudod győzni, ha arra gondolsz, hogy örökre meg fog változni az életed - pozitíve! Bátorság! :)
2013. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
örülök neki, de azért a félelem bennem van.. meg azért ugye másfél órás a műtét.. hogy addig én ott mit csinálok..:D:|
2013. jún. 19. 12:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz? Beszélgetsz a dokival. A hobbidról meg egyéb dolgokról. Hidd el, az a másfél óra hamar elrepül.
2013. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!