Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a számítógépes...

Mi a neve ennek a számítógépes játéknak?

Figyelt kérdés
Nagyonnagyon régen játszottam vele, nem online, telepítős volt. Csak arra emlékszem, hogy volt egy kép, amin volt valami ház, meg az udvar, és volt ott ilyen kút meg asszem fa, meg minden, meg az égen repült pár madár, és ha rávittem valahova az egeret pl a amadarakra vagy a kútra vagy a ház ablakára, akkor beléphettem egy pályába. arra is emlékszem hogyha elrontottam azt a pályát akkor kijött egy kép amitől mindig megijedtem, nem tudom hogy tényleg ijesztő volt e vagy csak ilyen gyerekfejjel féltem tőle. (valszeg az utóbbi:D ) amúgy nagyrészt ilyen logikai feladatok voltak azt hiszem. hát ennyire emlékszek, nem tudom ez mire elég, ha ebből rájön valaki arra h milyen játékra gondolok az tud valamit. nagyon hálás lennék ha valaki meg irná a nevét. köszke:)
2013. jún. 14. 14:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!