Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (12 éves vagyok) pénzt szeretn...

Kokuszlevi kérdése:

(12 éves vagyok) pénzt szeretnék keresni mert gyüjtök számítógépre persze meg szeretnék érte dolgozni (szegedi vagyok) hogyan lehet pénzt keresni? Egy 21 éves gyereknek!?

Figyelt kérdés
nemérdekel hogy mennyi tőlem lehet 200ft-is az is pénz csak lécci segítsetek!?
2013. jún. 14. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat bal*asz vagyok *12 éves gyereknek :s
2013. jún. 14. 15:18
 2/4 anonim válasza:
Kérsz zsebpénzt a szüleidtől,segítesz otthon,vagy a szomszéd néninek :) Vagy csinálj limonádét és add el.
2013. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
zsebpénzt nem kapok,otthon segítek de nem kérek érte pénzt alimonádémat meg nem venné meg senki :DD -.-"
2013. jún. 14. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:

,,Vagy csinálj limonádét és add el." ---> azután adózni kéne, különben megbüntet az NAV.

Am. sztem. tippmix-el lehet, aztán, vannak pályázatok diákoknak (főleg rajz pályázat), meg még ott van a guberálás :D, tudom h*lyeségnek hangzik, de ki tudja, miket ki nem dobnak egy gazdagabb környéken, nálunk például kidobtak egy kb. 24 ezer ft-os széket, észrevettem, felhoztam, anyám megjavította a hidraulikát (ő se tudja, hogy de sikerült), az össz hibája a széknek annyi volt, hogy az ülő része ki volt szakadva, hát na és, raktunk rá egy huzatot és lám kész :), végre kidobhattuk azt az idegesítő kényelmetlen nyikorgó régi széket...

2013. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!