Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi csináljak nyáron? Mivel...

Mi csináljak nyáron? Mivel foglaljam le magam?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Egy éve költöztünk a jelenlegi városunkba, azóta nagyon megváltoztam. Nincsenek barátaim, pedig régen nagyon sok volt. Ennek az is az oka, hogy egy másik városba járok suliba. Az osztályból több lánnyal is jóban vagyok, meg is beszéltük, hogy nyáron azért sokszor össze kéne futni. Az a rossz, hogy szinte ahányan vagyunk, mind másik városban/faluban élünk. Sok közös programunk lesz, de el kéne foglalnom magam a szabadidőmben. Olvasni szeretek, filmezni. Strandra utálok járni..Egy 5 éves öcsém van, szóval azért nem sokat játszhatunk együtt. Valami hobby, tipp? Munka? Tavaly nyáron újságokat hordtam, de nem pénzért..Valami olyant munkát tudtok, amiért zsebpénzt lehet kapni?

Köszönöm! :)



2013. jún. 15. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
14 évesen még nyári szünetben sem vállalhatsz munkát. játssz.
2013. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kivel? Mivel?
2013. jún. 19. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:

önkéntes munkát lehet vállalni.

Igaz pénzt nem kapsz de lefoglalod magad.

2013. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!