Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a sátánisták...

Mi a véleményetek a sátánistákról?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
engem mindig boldogsággal tölt el hogy valakik imádnak, csak hogy értsd a családnevem: Sátán
2013. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Az ördög vinné el őket
2013. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DBpisces561 válasza:
40%
valamelyest ellenzem a létezésüket de nekem nincs nagyobb bajom velük ha ilyenek akkor legyenek ilyenek csak ne szekírozzák más életérzését én pl punk vagyok de nem utálom azokat akik nem azok de ha baszogatni mernek azért ami vagyok akk legszívesebben letépem a fejüket
2013. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

A csak sötét ruhába öltözködő aberrált, kiegyensúlyozatlan

emberek nem számítanak sátánistának, hanem kereszténynek, mivel keresztény szemszögből közelítik meg Sátánt/Lucifert.

2013. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
A legtöbbjük kiegyensúlyozott, erős jellem.
2013. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Isten miért olyan nagy sztár? Kérdem én? Létezik egyáltalán? Látta már valaki? Az isten hívők annyira elvakult személyek, hogy szinte hipnotizált állapotban őrjöngenek, ha lefújják a szobrát, vagy felgyullad egy templom.


Ennyire elvakult valakik nincsenek még a földön!!

2013. júl. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!