Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért esik jól hogy vagdosom...

Miért esik jól hogy vagdosom magam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha ez jól esik, akkor azért, mert mentális zavarban szenvedsz. Keress egy pszichiátert!
2013. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichiátert vagy pszichológust :)
2013. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azért élvezed ha megvágod magad, mert akkor nem a lelki fájdalmaddal törődsz, hanem azzal, hogy te megvágtad magad.(tapasztalatból mondom, én is vagdostam magam..)

sokan mondják azoknak akik ilyen 'betegségben' szenvednek hogy pszichológus, meg minden de ez butaság, ő nem fog semmit se segíteni. Csak is magadon segíthetsz.. le kell győznöd! én is magamtól győztem le mert rájöttem, hogy 'nekem miért kell szenvednem? miért kell hogy fájjon? ha én meghalok nem lesz jobb, az olyan emberek haljanak meg akik tényleg rossz emberek mint pl: a gyilkosok stb.. én nem öltem embert, csak elrontottam valamit, miért bántsam ezért magamat?'

2014. febr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bffszasza válasza:
Azert esik joll mert ez alltalaban ugymond"boldogsaghormonokat,,szabadit fellbenünk,en is tudom,mert en is csinaltam/csinalom,es ezz nem betegseg.-.-ezz csupan egy ,,önproba,,mondjuk szamomra ez az ,,emo,,sagomnak a veglyegye,de szerintem aki ezt a kerdest irta,ketlem h ,,elmebeteg ,,lenne ....
2015. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!