Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Nirata kérdése:

Csak én vagyok úgy vele, hogy a Naruto mostani történései kissé logikátlanok?

Figyelt kérdés
Én imádom a Narutot, de nagyon, viszont a 631-es fejezeten nagyon kiakadtam, meg valahogy nem erre számítottam

2013. jún. 19. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát gondolom Sasukén akadtál ki, hát én is így vagyok vele, örüljön annak ha visszafogadják a faluba nem még h, ő lesz a hokage :P különben is ha végül Sasuke lesz a hokage én 100% h. nem fogom nézni a narutot, mármint nincs bajom sasukéval és RÉGEBBEN nagyon imádtam, de most, hogy ennyire megnőtt az egoja meg hokage akar lenni, miután mennyi rosszat tett, háát azért a mangaíró kitalálhatott volna ey jobb célt is sasukénak
2013. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

De már évek óta az , egy shounen fightba ne keress logikát . Sasuke játszotta a sértődött kisfiut , majd az Itachi-s szál után mintha semmi sem történt volna folytatta ugyanazt csak Tobi alatt ...


Animéje évek óta nézhetetlen , 5rész story , meg 30rész filler kb .. A mangája meg a legutóbbi egy évben lett nagyon erőltetett

2013. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Mikor volt benne egyáltalán logika?

Jaa, az első pár részben.

Ez egy shounen fight, ne a logikát keresd benne. Az ilyeneket kikapcsolt aggyal lehet élvezni.

2013. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kb a Pein harcig nagyon tetszett, onnan viszont egy kissé húzottnak éreztem, de persze voltak iszonyat jó történések is (amikor Kushinával találkozik Naruto, vagy sasuke legkattantabb állapotával)

De a hangulata valahogy más lett. Néha voltak felemelkedések, de valahogy nem az amit én elvártam tőle.

Na meg a legújabb 4 fejezet a mangában. Már majdnem visítok.

pl.: sasuke Pál fordulása

Minato róka cshakra használata

Orochimaru átállása a jókhoz (itt már nagyon ki voltam)

2013. jún. 20. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Erő a semmiből, párt fordulás, gonoszból jó lesz, tipikus shounen klisék, nem meglepő, lehetett ezekre számítani.
2013. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
):
2013. jún. 20. 20:21
 7/9 anonim válasza:
orochimaru még biztos készül vmire :D
2013. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, mert sajnos érdemben nem tudok hozzáfűzni. Csak azért írok, hogy megjegyezzem, hogy a kérdésedhez oda írhattad volna, hogy spoiler, mert én még nagyon nem járok ott a storyban, ahol te, és kicsit elvette a kedvem az egésztől, hogy csak rápillantottam az első kommentre, és azt olvasom, hogy sasuke, mint hokage...nem olvastam végig a kommentet, meg a többit se, és később se jövök vissza elolvasni, csak a csalódottságomnak adok hangot, hogy alig várom, hogy elérjek a végére, hogy kiderüljön, hogy mi lesz, erre fel meg így kell megtudnom egy ilyen fontos részletet...

na mind1...csak sok más kérdésnél legalább kiírják zárójelbe, hogy spoiler veszély, agy hasonló, és rá se kattintok.

2013. szept. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha véletlen olvasnád, akkor elmondom, hogy még közel sincs vége, szóval senki nem tudja mi lesz a végén.

Bár nem nehéz kitalálni egy ilyen átlag shounen fightnál.

2013. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!