Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányok, szédülök, remegek,...

Hányok, szédülök, remegek, nem tudok aludni. Tudnátok valamilyen "szert" ajánlani?

Figyelt kérdés

Most vállaltam nyári munkát, 4 műszakosat.

Elkezdtem egy nyelvtanfolyamot Pesten, amihez 2 óra az oda út.

Vezetni is tanulok.

A suli idő alatt 2-3 órát aludtam, mert sokat kellett tanulni és kézilabdázom is. Ekkor rengetegszer szédültem, hánytam, fáradt voltam, de nem aludhattam, mert tanulni kellett (ha készen voltam a szoba társaim miatt nem tudtam aludni, mert nekik ügye mindegy minden, ha apuci fizet).

Végül is 4,65 lett az átlagom.

3 nyelven beszélek, (inkább 2n jól).

A csapatomban húzó ember vagyok.


De nem bírom most már.

Muszáj dolgoznom. A nyelvtanfolyam kell a felsőfokú angolomhoz. Az edzésekről nem is beszélve.

Kivagyok.

Már remegni is szoktam...


Nem tudnátok tippet adni, mitől lenne több energiám?

Mitől tudnék pontosabb lenni?



2013. jún. 19. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez kimerültség. Ami igyis űgyis elengethetetlen az az alvás. Ezt nem tudod kikerülni. Aludni kell legálább 8 órát. E mellett meg 2-3 hét komoly pihenésre lenne szükséged, hogy rendesen talpra állj. És persze mozgás/sport. De tényleg csak ezek. Alvás, pihenés, mozngás külömben a szervezeted felmondja a szolgálatot.
2013. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 danikiller válasza:

Igaza van az 1.VÁLASZOLÓNAK. Aludni minimum 8-9 órát aludj egy nap és én a te helyedbe nem vállalnék ennyi feladatot magamra. Pihenj hosszabb időket és próbálj kicsit lazitani.

Ezeket tudom ajánlani

2014. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!