Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az az oldal ahol...

Melyik az az oldal ahol telefonszám alapján megtudhatom egy illetőről hogy hol van?

Figyelt kérdés
Úgy tudom van egy oldal ahol ha beírom a telefonszámot, megadja a koordinátákat ahol a telefon van, aztán a google maps-ban meg tudom nézni.
2013. jún. 19. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelembe véve, hogy ez személyiségi jogokat sért, az adott illető hozzájárulása nélkül, erősen kétlem hogy létezik ilyen bárki számára hozzáférhető oldal.
2013. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig van. Egyik ismerősöm mesélte hogy így csekkolta a barátnőjét hogy tényleg dolgozik-e? Csak nem tudom megkérdezni tőle mert már nem beszélünk.
2013. jún. 19. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haverod átvert :D, egyetértek az 1-essel, pusztán egy szám alapján, kb. olyan pontosan határozhatod meg, hogy hol van, hogy melyik kerületben van. De én is kerestem anno jó pár ilyen szám alapján lenyomozós oldalt, de nem találtam.
2013. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, am. itt egy oldal, próbáld ki én még nem próbáltam:

[link]

2013. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, am. pls megírnád, hogy működött-e?
2013. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én vagyok a béna, de nem működik. 10 jegyű telefonszámot kér.
2013. jún. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!